Opinie

Sprawdź co mówią o nas Akademiccy kursanci!
P. Roman i Maks

Chcieliśmy podziękować Pani Karolinie za cierpliwość i trud w wyszkoleniu Maksa. Maksiowi bardzo brakuje lekcji. Teraz jest on spokojny w stosunku do innych piesków i rowerzystów.Z przyjemnością można spacerować po parku i posiedzieć na ławce. Maks ze spokojem wszystko obserwuje. Polecamy każdemu MAP. Pani KAROLINA jest NAJLEPSZA.!!!

Milka

Milka... Sunia trafiła do nas w lutym. Zdecydowaliśmy się na psa rasowego. Chcieliśmy mieć pewność, że będzie malutki i słodziutki 😌 A obowiązki? Cóż trudnego w wychodzeniu, karmieniu i zabawie? I tak Jack Russell Terrier zawitał w naszym domu... Malutki i słodziutki- o zgrozo 😱 Od pierwszego dnia dawała popis tego co nas czeka. Z każdym dniem pozwalała sobie na więcej. Nieodstępowanie na krok. Gryzienie rąk i nóg bez opanowania. Meble i ściany zniszczone dla zabicia stresu i nudy. Codzienne czynności kończyły się krzykami. Musiała być zawsze, wszędzie i z przytupem 😁 Na spacerze ręka odpadała. Po przejściu 20 metrów serdecznie miałam dość. Każdy człowiek zasługiwał na szalony zryw. Chwytała i zjadała wszystko co było pachnące. Albo i nie 😳 tak mijał czas. Okraszony pocieszeniami ludzi: "To szczeniak. Wyrośnie". Tylko jakoś im dalej tym gorzej. Aż któregoś dnia spotkaliśmy Karolinę w trakcie szkolenia. W końcu ktoś powiedział mi, że nie wyrośnie- bez naszej pomocy. Przede wszystkim dowiedziałam się wielu informacji o samej rasie Jack Russell. Skąd się biorą konkretne zachowania i jak im zapobiegać. Czego Milka potrzebuje aby być spokojną i szczęśliwą. Zostało mi pokazane co nie powinno mieć miejsca i jak postępować. Jak karmić, jak się bawić, jakie gadżety nabyć, żeby były lepsze efekty. Rady dotyczą każdej sfery życia z psem. Na każde jedno pytanie Karolina udziela prefesjonalnej odpowiedzi. Tresura przynosi efekty i zaczynamy powoli uczyć się życia z tak wymagającym psem. Zarówno w domu jak i poza. Oczywiście zdarzają się kryzysy, ale i tu możemy liczyć na słowa otuchy i dobrą motywację, której czasem brakuje. Polecam z całego serca tym którzy sobie nie radzą z pociechami tak jak i ja 😉

Sylwia i Koko

Pojawiliśmy się u Karoliny z Malutką Koko dzięki niej nasza kluseczka nie nabrała złych nawyków a spacer bez smyczy z posłusznym 10 tygodniowym szczeniaczkiem był bardzo przyjemną przygodą. Polecam z całego serducha ❤️

Sylwia i Sisi

Mazurska Akademia Psa to najlepsze miejsce w okolicy. Karolina jest najlepszym psychologiem, instruktorem, treserem dla każdego psa. Dzięki treningom nasz charcik zyskał wszystkie najlepsze cechy charta. Polecam każdemu !!!!

Justyna i Marley

Dziękuje niebiosom za spotkanie Karoliny na swojej drodze.
Zanim trafiłam do Karoliny byłam załamana swoim psem, który jest nadpobudliwy, reaktywny i ma totalny chaos w swojej psiej głowie:) czyli Marley mieszaniec posokowca z labradorem.
Przed szkoleniem nie mógł usiedzieć w jednym miejscu, choć na sekundę, dziś Marley chodzi ze mną do restauracji i grzecznie siedzi w jednym miejscu, przeze mnie wskazanym.
Przed szkoleniem nie potrafił się skupić, dziś potrafi patrzeć na mnie i czekać na wydanie komendy.
Przed szkoleniem miał ogromne problemy z emocjami, gryzł, szarpał smycz, skakał a przy okazji mnie drapał, dziś potrafi wyładować emocje na zabawce-szarpaku w kontrolowany sposób.
Przed szkoleniem szczekał cały czas, dziś mogę spokojnie porozmawiać z koleżanką lub przez telefon, a pies siedzi cichutko bądź waruje.
Przed szkoleniem Marley ciągną na smyczy jak opętany, dziś jest to czysta przyjemność iść z nim na spacer. Po wydaniu komendy idzie przy nodze, a kiedy zwalniam go z komendy idzie na trawę załatwiać swoje psie sprawy.
Przed szkoleniem Marley nie wiedział co to jest odpoczynek po spacerze, potrafił godzinami dreptać po mieszkaniu, dziś potrafi przespać 8h w klatce kennelowej.
Przed szkoleniem zniszczył całe mieszkanie, zjadł kanapę, ściany, wszystkie listwy, meble, o takich drobnych rzeczach jak buty czy kapcie wspominać nie będę, dziś zostaje spokojny w klatce.
Przed szkoleniem Marley szalał w samochodzie w czasie jazdy, dziś siedzi grzecznie i ogląda świat przez okna.
Mój pies emocjonował się wszystkim, całym światem, interesowało go wszystko, jest trudnym, charakternym i upartym psem. Dziś chodzimy na długie spacery, jeździmy na rowerze, a nawet wspólnie pływamy. Polecam całym sercem Karolinę Krupską, jako szkoleniowca/trenera, bo dzięki niej mam fajnego, ułożonego psa i wspaniałego towarzysza. Najbardziej podoba mi się w Karolinie to, że jest konkretna, jak mówi masz być konsekwentna w działaniu to konkretnie pokazuje, w jakim dokładnie.

Iga i Lola

Adoptowalam lękliwego pieska ze schroniska. Okazało się, że bardzo boi sie wyjscia na zewnątrz, na tyle że zapomina załatwić swoje potrzeby i tylko rozgląda się nerwowo dookoła. Niestety robila to w domu w nocy gdy spalismy. Postanowiłam poprosić o pomoc specjalistę i to okazało się zbawienne. Nasza Lola praktycznie od pierwszego dnia stosowania się do porad zaczęła załatwiać swoje potrzeby podczas spacerów. Bardzo dziękuję za pomoc! 🙂

Ania i Dolar

Mój ast to straszny uparciuch, dzięki Karolinie udało się nad nim zapanować. Teraz to ja wyprowadzam psa na spacer , a nie odwrotnie 😁😅

Beata i Lulka

Moja Lula to histeryczka i aktoreczka. Dzięki Karoli spacery są przyjemnością, a nasza dziewczyna zaczyna współpracować z nami. Polecam z całego serducha. Karola jesteś wielka!!!

Kasia i Cora

Szkoda że już koniec ale bardzo cieszę się że znalazłam tak blisko siebie MAP z Karoliną na czele. Bardzo fajne doświadczenie takie szkolenie. Tak właściwie to szkolimy się my-opiekunowie,przyjaciele naszych pupili. Dla mnie było to bardzo konieczne mając takiego wielkopsa. Czas spędzony z Corą podczas szkolenia to czas w 100% wykorzystany. Karolina, nasza nauczycielka z taką cierpliwością do mnie i takim podejściem do Cory nie mogło być inaczej jak tylko świetnie. Każdemu polecam kto ma już psa aby wybrał się na takie spotkanie i spróbował zabawy , nauki porozumienia się ze swoim psem.Każde świadome posiadanie psa powinno oprzeć się jak najszybciej o taki kurs.Wszystkim bardzo gorąco polecam Mazurską Akademię Psa. Dla nas czyli Kasi i Cory było to super doświadczenie które bedzie procentowało na przyszłość.

Karolina i Junior

Z całego serca mogę polecić Panią Karolinę, jej podejście zarówno do zwierzęcia, jak i do człowieka. Podjęcie decyzji o oddaniu psa w ręce tej nieocenionej Osoby było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć. Szkolenia domowe i "złote rady" przeczytane w internecie doprowadzały do jeszcze większej katastrofy wychowawczej naszego Staffika. Odkąd Karola wzięła nas pod swoje skrzydła pies jest nie do poznania. Spokorniał, nauczył się panować nad emocjami (o ile w tej rasie to w ogóle możliwe 😉 ), nauczył się w dużym stopniu ignorować inne psy, co było i jest naszym największym celem, stał się posłuszny, potulny, jak cielaczek :)) Determinacja, wytrwałość i bat trzymany nam nad głową przez Karolę uczyniły cuda 😉 w 1000000% polecamy!

Asia Uszok - Petsi dog's out fun i Tetka

Karolina Krupska to niezwykła instruktorka. Posiada ogromną wiedzę na temat psów, od diety przez wychowanie i treningi sportowe. Karolina doskonale potrafi porozumiewać się z psami, czytać ich potrzeby i dostosować poziom szkolenia do umiejętności psa i stopniowo podnosi poprzeczkę. Radzi sobie z trudnymi przypadkami, znajduje przyczynę złych zachowań i podaje na tacy rozwiązania, przy pełnym zaufaniu do Karoliny i konsekwentnym treningu można osiągnąć sukces. Miałam przyjemność obserwować jak pracuje i jak szybko łapie kontakt z psem i właścicielami, przełamując różne bariery. Podczas charytatywnego spaceru Karolina prowadziła trening posłuszeństwa, w którym brałam udział z moim psiakiem. Był to najleszy trening w naszym życiu. Dynamiczny, dostosowany do naszego poziomu, po prostu genialny. Uczestniczyłam w szkoleniu „Weight Pulling” prowadzonym przez Karolinę, dowiedziałam się jak bezpiecznie pracować z psem, czemu służy trening siłowy, jak poprawnie technicznie go wykonać, jaki sprzęt wybrać. Byłam zachwycona. Wiedzę którą zdobyłam wykorzystuję w mojej pracy. Z całego serca polecam!

Elżbieta i Modi

Pani Karolina pomogła nam skutecznie rozwiązać problem z agresją naszego psa wobec innych zwierząt. W czasie zajęć nauczyliśmy się właściwie rozpoznawać emocje i sygnały wysyłane przez naszego psa, a także odpowiednio na nie reagować. Dzięki temu teraz możemy cieszyć się długimi wspólnymi spacerami w towarzystwie psów naszych przyjaciół 😊